Галерея

Контакти

Eco Land

Статус: збудований
Котедж: M
Площа: 166 м.кв.
Матеріал стін: солом'яні панелі.

Наповнення:
— зовнішні фасадні роботи — виконані повністю;
— облаштування балконів та тераси;
— внутрішні роботи (чистова штукатурка);
— опалення — тепловий насос;
— тепла підлога;
— розведена електрика та сантехніка;
— вихід під камін;
— септик;
— власна свердловина;
— залиті стовпи під паркан.

Технічні складові:
— високий рівень теплоізоляції;
— добре ізольовані віконні рами;
— відсутність теплових містків конструкції будівлі;
— герметична оболонка будівлі.

Будинок: $ 140 000
Земельна ділянка: $ 10 000
Ремонт під ключ: $ 40 000

Eco Land — це кардинально новий погляд на екологічне житло. Подалі від міського шуму, на березі річки, ми перші в Івано-Франківську хто почав будувати з солом’яних панелей. Технологія використання соломи, як будівельного матеріалу вже давно набула широкого застосування в західних країнах. Станом на теперішній час в США та Канаді, побудовано вже більше 100 000 таких будинків. В Європі, лідером з усіх країн є Франція. Тут населення вже давно використовує цей матеріал при будівництві власного житла, та ставить солом’яні панелі на ряд вище за інші, традиційні будівельні матеріали.

Мета Novator Group — познайомити вас з безпечністю та перевагами таких будинків. Якщо ви дбаєте про себе та свою сім’ю, мрієте про власне гніздечко, шукаєте нові інноваційні рішення – наша кваліфікована команда допоможе реалізувати всі сміливі ідеї в екологічне та автономне житло Вашої мрії.

Eco Land

Екологічні будинки з солом’яних панелей

 

Загальна площа:
0,532 га.
Площа будинків:
132 м.кв. / 166 м.кв. / 198 м.кв.
Початок будівництва:
червень 2021
Кількість будинків:
7
Площа подвір'я:
7 - 9 ар

Кінець будівництва :
грудень 2022

Еко-будинки  — інноваційна технологія будівництва, з використанням 100% екологічних матеріалів. Повністю автономне, безпечне та енергоефективне  житло.

[ м]
до зупинки
[ м]
до центру Ів-Франківська
[ м]
до річки

Оберіть будинок для себе

Площа будинку- 132 м.кв.
Загальний розмір ділянки - 7-9 ар
К-сть поверхів - 1

12222

Котедж: S

Площа будинку- 166 м.кв.
Загальний розмір ділянки - 7-9 ар
К-сть поверхів - 2
+ Тераса
+ Балкон

photo_2021-07-31_13-30-18

Котедж: M

Площа будинку- 198 м.кв.
Загальний розмір ділянки - 7-9 ар
К-сть поверхів - 2
+ Тераса
+ Балкон

photo_2021-08-16_16-34-41

Котедж: L

Галерея

Нас часто запитують:

Це на 100% натуральний, екологічний та унікальний  будівельний матеріал, який в Україні ще не увійшов в практику екологічного будівництва. Ми, Novator Group, керуючись досвідом західних країн, впроваджуємо технологію в Україні. Таким чином, створюємо екологічне житло для Вас. До речі, перші будинки з соломи в світі почали будувати близько 1920 року, більшість з них все ще використовуються . 

— Деревяний каркас. Використовується подвійний каркас, з брусу висушеної сосни. Розмір каркасу залежить від потреб будівництва.

— Житня солома. Використовується солома з вологістю до  15%, яка без хімічних речовин запресовується в деревяний каркас з щільністю тиснення 100-120 кг/м3.. Товщина панелі становить 40 см.

— Глиняна штукатурка. Екологічно безпечний, природній матеріал.

Для виробництва панелей використовується житня солома. Вона не має поживних речовин, тому повністю не цікава гризунам. Також, житня солома по своєму хімічному складу (в ній велика кількість діоксину кремнію),  не дозволяє розвиватись в ній грибкам. При виробництві панелей, солома пресується  з щільністю 100-120 кг./м3., і після монтажу покривається шаром глиняної штукатурки. Все це робить панелі захищені від комах та гризунів.

Сертифіковані солом’яні  панелі, неодноразово проходять дослідження на безпечність використання. Щодо пожежобезпеки, то щільність пресування блоків виштовхує кисень, що не дає можливість вогню розгорятись. Також, за технологією, ми наносимо шар глиняної штукатурки, не менше 3 см.. Такий шар дає панелям  найвищий  клас по вогнестійкості  F119 (США) и F-90 (Німеччина). Панелі , які ми використовуємо при будівництві, витримують температуру 1000 градусів протягом 2-х годин.

За рахунок технології виробництва солом’яних панелей та їх хімічного складу, довговічність будинків з цього матеріалу складає не менше 120 років.  По своїх властивостях, матеріал є в 2-4 рази більш стійким  ніж дерево. Дослідження, проведені в США, підтвердили що такі будинки витримують рівень землетрусів шкалою до 9 балів Ріхтера.

[ novator-group ]

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД БУДИНКАМИ З ІНШОГО МАТЕРІАЛУ?

Екологічність

Використання екологічних матеріалів забезпечує внутрішнє середовище будинку, легким та насичене киснем повітрям. Стіни з легкістю виводять лишню вологу не утворюючи конденсату, що унеможливлює розвиток грибків чи плісняви.







Теплопровідність

Показник теплопровідності соломи в 3-4 рази нижчий, порівнюючи з деревом, та в 6-7 раз нижчий ніж в цегли. Для прикладу, стандартна панель з соломи завтовшки 40 см., прирівнюється до 2 м., дерев'яної або 3 м., цегляної стіни. Такі показники дозволяють не використовувати додаткове утеплення фасаду.




Енергозбереження

Тепло зимою та прохолодно літом. Саме такі асоціації про будинки з соломяних панелей. Будинки з соломи, майже в 99% випадках, облуговуються без постачання газу. Все орієнтоване на електричних рішеннях. А щоб будинок став повністю автономним, використовують сонячні панелі. Для того щоб забезпечити комфортну температуру, енергоспоживання не перевищуватиме 15 кВт/м2 на рік.

Легкість конструкції

Готова конструкція важить набагато менше, ніж з використанням цегли чи дерева. Це дає найменшу усадку. Тому будинки з соломи можна будувати в місцях де грунт схильний до просідання, та використовувати простіші та дешевші рішення при формуванні фундаменту.

Швидкість реалізації

Будинки з соломи, потребують в рази менше часу для реалізації всього проекту. Процес закладання фундаменту, виробництво та зведення панелей займе в середньому 3-4 місяці.



Звукоізоляція

Товщина панелей 40 см, відмінно поглинає звук. Звукоізоляція в 56Дцб, дозволить створити у вашому будинку справжню студію звукозапису.




[ novator-group ]

Форма зворотнього зв'язку